Модні зачіски та модні кольори літа 2018

0
645

Ви ще не визначилися із кольором волосся та формою зачіски? Що буде у тренді цього літа? Не переймайтеся всесвітньо відомий журнал моди – Elle, зробив це за вас. Вам лишається передивитись фото-підбірку та обрати варіант, що відповідає вашим вимогам.
Подеякують, що омбре вже потихеньку себе віджило, до світу повертаються насичені кольори та благородні відтінки. Ось наприклад, вибір Карлі Клос –  платинум блонд.

Сестра Бейонсе – Соланж Ноулз, теж обрала платинум, адже смаглява чи темна шкіра дуже гармонійно поєднуються із цим кольором.

Відтінок золота мідь обрала Емма Стоун – володарка Оскару та Бафти, відома за фільмами Відминниця легкої поведінки та Бьордмен.

Від золотої міді також не відмовилася Кетрін МакНамара. Довгі кудряві завитки та весняна легкість у погляді. Кет відома за роллю Соні у фільмі Той, що біжить лабіринтом:випробування вогнем.

Санкіс брюнет – відтінок, що пасує для серйозних жінок. Хоча й сама його володарка Олівія Манн – акторка комедійного жанру, і не тільки. Вона також, письменниця та модель.

Не хочете пошкодити волосся експериментами із висвітлюванням? Тоді, ось вам варіант блонд із натуральним кольором рідного коріння. Маєте змогу пофантазувати із кінчиками, як заманеться. Як видно на прикладі Полсон Сари.
Мода – штукенція яскрава та циклічна. Та, варто знати, що в пам’ять врізається індивідуальність! Отже, любіть себе, експериментуйте, але не розгубіть свою особистість у гонках за відтінками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here