Cупермодель Емілі Ратажковскі ошелешила світ неголеними пахвами

0
439

Мода на фемінізм не вщухає з останніми десятиріччями. І навіть ті, хто, здавалось би, активно демонструють протилежний бік руху за рівність, нерідко беруть участь у своєрідних соціальних акціях за права жінок. Не опинилась осторонь і відома на весь світ супермодель Емілі Ратажковскі. Манекенниця не тільки взяла участь у неформальній зйомці, а ще й поділилась власним баченням на «жіночу» дійсність.
Зірка знову опинилась на обкладинці глянцю, тільки от цього разу із нетиповою для її пахв рослинністю. Загалом, образ вийшов настільки негармонійним, що навіть прибічники Емілі висловили доволі таки різку думку. Мовляв, лицемірно хизуватись неголеними пахвами у ту мить, коли на тобі розкішна білизна у поєднанні із не менш ефектною зачіскою та макіяжем.


І як би Ратажковскі не старалась зробити брутальний вираз обличчя, результат не потішив мережу. А радше навпаки – викликав шквал запитань з боку хейтерів. Чи не одразу під феміністською публікацією моделі в Instagram з’явилось чимало претензій. І не тільки стосовно негармонійності загальної концепції зйомки, а й із приводу власне життєвих позицій Емілі, що ніколи раніше не висловлювала і натяку на супротив.
Варто зауважити, що провокативне фото стане обкладинкою вересневого випуску глянцю «Harper’s Bazaar». Навіть попри те, що вже сьогодні зйомка зазнала чимало критики. З іншого боку, це тільки на користь журналу – активне обговорення. На додачу до того, що й власне Емілі не обійшлась і без власного судження на природу фемінізму та його розвиток у нинішньому суспільстві. Звісно, у рамках очікуваного інтерв’ю для глянцю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

We’re into you, August. @splashnews

Публикация от Emily Ratajkowski (@emrata)


Супермодель заявила, що кожна жінка повинна мати можливість (і має) бути тою, ким вона хоче бути. Разом з тим, анонсувала, що в осінньому випуску журналу вона розповість про важливість права жінки на вибір: від політичних питань і до побутових. Мовляв, на запитання «Що вдягти?», «Що вибачати?», «Голитись чи ні?» повинна відповідати кожна самостійно, не зважаючи на усталені та вже застарілі норми соціуму.
Саме у цьому підписниці супермоделі і запримітили лицемірство. Начебто зірка ніколи раніше не говорила про подібне. Що вже казати про фото із неголеними частинами тіла, яких у Ратажковскі у житті ніколи раніше не було. Щонайменше, у соціальних мережах їх годі й шукати.
«Навіть із волоссям на пахвах модель все ще намагалась зробити ідеальний кадр із ідеальним обличчям і тілом», – такою є думка більшості. Так чи інакше, не варто пропускати повз увагу слова супермоделі про те, що кожна має право виглядати так, як хоче.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here