Оля Полякова з доньками показала варіанти луків із вишиванками

0
1556

Вчора Україна та світ відзначали День Вишиванки. Увесь день яскравий національний одяг майорів у кожному куточкові нашої країни,а особливо у столиці. 35-річна співачка Оля Полякова зі своїми доньками, Машею та Алісою, також долучилися до чудового свята – красуні одягнули вишиванки і показали з чим їх можна комбінувати.
На свою Інстаграм-сторінку співачка додала яскраві світлини, де вони з донькам позують на камеру у національному одязі. Для свого луку Оля обрала оливковий комбінезон, чорне взуття та масивний кардиган з вишитими квітами. Старша донька, Маша, одягнула сукню-вишиванку, а молодша, Аліса, показала більш стандартний та сучасний лук: біла вишиванка зі шкільною спідницею, віночком та кросівками.
“Як круто, що вишиванку сьогодні можна використовувати як сучасний, трендовий лук! Чия вишиванка вам подобається більше?” – запитала у фанів Суперблондинка.

Піднисникам Олі Полякової найбільше припала до душі сукня-вишиванка Маші. Вона видалася їм найбільш схожою на національний одяг. Деякі юзери зазначили, що на кадрах взагалі немає справжньої вишиванки, а Оля вирішила просто попіаритися на українському символі:
“Вишиванок на фото немає. Може у меншої щось подібне. Вишита сорочка має нести в собі символи у орнаментах, а не просто одяг для краси, моди чи піару в сьогоденні..”, “Хтось тут бачить вишиванку? Я ні”, “Це ганьба, а не вишиванка”, “Загалом шикарні наряди, але з вишиванкою не мають нічого спільного”.
Однак, у такий світлий день Оля вирішила на коментарі хейтерів не відповідати. Світлини набрали вже 125 тисяч лайків, і, не зважаючи на критику, чимало компліментів від відданих пихильників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here