Ріанна випустила Fenty Skin

0
319

Нарешті цей день настав. Тепер ви можете отримати у свої руки найкращу косметику по догляду за шкірою.
По-перше, Fenty Beauty змінила кількість товарів, котрий включав 40 (тепер 50!) відтінки тонального крему та блиску для губ. Тепер Fenty Skin тут, щоб перевернути світ догляду за шкірою.
Після багатьох років, коли Ріанна відчувала себе пригніченою усіма варіантами догляду за шкірою, та із-за поганого досвіду, який вона мала з косметикою, які знебарвлювали її шкіру в підлітковому віці. Ріанна вирішила створити лінію догляду за шкірою, яка була одночасно легкої та ефективної.

Лінійка косметики має в собі те, що Ріанна називає Fenty Skin Start’rs, з трьома продуктами два-в-одному: Тонер-сиворотка для очищення пір Fat Water та сонцезахисний крем Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SFF 30. Мало того, що кожна формула чиста, багатозадачна та призначена для легкої роботи з макіяжем, так і вся лінія була розроблена з повагою до планети. Упаковування і товар є веганські, без глютену, без масла та без тестування на тваринах.
“Я хотіла безпечні, чисті, ефективні формули, які прославляли б та поважали те, що може запропонувати наша планета”, – говорить Ріанна.
На відміну від Fenty Beauty, Fenty Skin буде доступна тільки через веб-сайті Fenty Skin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here