Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала силу жіночності

0
700

31-річна Роузі Хантінгтон-Уайтлі нещодавно знялася для реклами жіночого одягу, втіливши ідеї сили жіночності. Її партнеркою по зйомках стала антична статуя.
Бренд одягу BCBGMAXAZRIA обрав зірку обличчям весняно-літньої колекції, визнавши, що вона ідеально уособлює собою ідею могутності, м’якості та безстрашності, втілені в жінці.
На кількох фотографіях зірка “Трансформерів” позує в яскраво-жовтій сукні. Роузі стоїть поруч зі статуєю, ніжно торкаючись її. На іншій світлині модель зображена в діловій світло-блакитній сукні в тонку смужку.

Сама зірка підкреслила, що для неї важливо стати частиною цієї кампанії. “Для мене було честю працювати разом з двома жінками, якими я захоплююся: Зої Гроссман (фотограф) і Кейт Янг (стиліст). Робота з ними ще більше посилила сенс цієї колекції: втілити образ сучасної безстрашної та сильної жінки”, – пояснила Роузі.
Нагадаємо, що Роузі Хантінгтон-Уайтлі виховує однорічного сина від 51-річного актора Джейсона Стетхема. Вона шість років співпрацює з мережею магазинів Marks & Spencer. Спочатку модель була тільки обличчям марки, але вже кілька років вона випускає власну колекцію Rosie For Autograph.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here