Шість б’юті-секретів від доньки Джоні Деппа

0
697

Лілі-Роуз Депп носила Chanel ще з часів підгузок. Буквально: донька відомого американського актора одного разу розмістила у соцмережах власну дитячу світлину в брендовому одязі. Кадри стали доленосними, адже згодом – у 2016 році, дівчина стала обличчям модної марки.
У ролі дитини зіркових батьків, Лілі-Роуз завжди була у центрі уваги. Проте зараз вона вирішила зайнятись власною кар’єрою – у ролі дизайнера. Знаменитість також захопилася косметологією та активно ділиться власними секретами краси зі своїми шанувальниками.

Порада №1: Розпочинайте догляд за шкірою якомога раніше
«Я гадаю, чим молодшими ви почнете піклуватись про свою шкіру, тим краще. Результати вас неодмінно вразять згодом. Я почала доглядати за шкірою ще з 14 років. Для мене це не складало жодних труднощів. Мама привчила мене до важливості очищення обличчя перед сном. Також на мене вплинули поради француженок».


Порада №2: Колишня зовнішність вашої мами може стати найкращим б’юті-зразком
«Вона – мій ідеал у всіх значеннях цього слова. Очевидно, я вважаю свою маму привабливою і захоплююсь її зовнішністю, у минулому і сьогодні. Вона все ще вражає мене своїми образами. А також я шукаю натхнення у її старому одязі. Це надзвичайно цікаво. Вона неймовірна жінка і я прагну бути схожою на неї».
Дівчина також пригадує, що її мама завжди носила із собою компактні рум’яна від Chanel, котрими вона «на швидку руку» могла не лише нанести рум’янець, але й нафарбувати повіки. Такий косметичний прийом створює ефект непомітного макіяжу. Зараз Лілі-Роуз робить так само.

Порада №3: Природній мейк-ап завжди доречний
«Коли справа доходить до догляду за зовнішністю – я відчуваю, що це моє. Я завжди перебувала на межі двох культур. Бріжіт Бордо як еталон краси та Міна Суварі у «Красі по-американськи» – уособлення стилю. Я однозначно надаю перевагу легкому французькому мейк-апу. Ще з дитинства я божеволію від косметики, але тоді я часто забувала про міру. Зараз я часом також роблю «гламурний погляд», але винятково на відповідні події».

Порада №4: Робіть макіяж самостійно
«Я завжди самостійно фарбую губи. Адже усе дитинство спостерігала, як це робить моя мама. Гадаю, що у всіх є певна особливість – те, що не вдасться краще навіть вашому візажисту. Робіть це самостійно і нехай робота із вашою зовнішністю приносить вам задоволення».
Порада №5: Не бійтесь перевтілюватись
«Насправді, я ніколи не фарбувала волосся. Мені дійсно подобається мій природній колір. Проте ідея перевтілення мені завжди була до вподоби. Не бійтесь на певний час виходити із власних рамок. Хочете щось у собі змінити – змінюйте і не вагайтесь».

View this post on Instagram

Another one

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on


Порада №6: Аромат може стати особливою частиною вашого щоденного б’юті-ритуалу
«Скільки себе пам’ятаю, моя мама і бабуся користуються парфумами від Chanel, переважно «№5». Проте особисто я з моменту виходу серії «№ 5 l’eau» нарешті обрала свій власний аромат. Зараз це справді важливий для мене щоденний ритуал, адже навіює особливу атмосферу дитинства».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here