Ведучий візажист Голівуду про лінію косметики

0
905

Людина, що робить улюблених акторів та акторок осліплючи-чарівними та, хто створює ілюзію того, що зірки не старяться, та виглядають на мільярд доларів. Жінка, що створює магію за допомогою пензликів та спонжів – Мелані Іглесіас розповідає про безпечну косметику Indie Beauty Expo.


Зваблива та легка неначе весенній день Кейт Хадсон презентувала косметику на собі, коли рекламувала свій бренд спортивного одягу Fabletics, а також, коли була присутня на врученні Золотого Глобусу.


З моди вже досить довго не виходить стиль мейк-апу, так званий смокі айз, це нам успішно демонструє акторка Розамунд Пайк, що теж сяяла на врученні Глобусу. Візажист Мелані дійсно вміє створити виграшний образ.


Красуня Ембер Херд ультра-спекотне дівчисько, що підкорює своєю зухвалістю на червоній килимовій доріжці. Так, усі мега-модні зірки користуються саме продукцією з Indie Beauty Expo.
Іглесіс є майстринею свого діла. Вона робить неможливе без скальпелю та болючих процедур, за допомогою натуральої косметики та супер-корисних масок, що створені на природній основі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here