Відоме ім’я найсексуальнішої жінки світу за версією MAXIM

0
641

У неї не вірили навіть рідні батьки, але дівчина таки зуміла досягнути бажаного. Чи не кожен крок назустріч власній мрій Олівія Калпо здійснювала наодинці із собою, щоб згодом довести світу та, найголовніше, близьким, що це було того варте. І вона таки зуміла, і неодноразово. Спершу – на сцені конкурсу «Міс Всесвіт» із короною переможниці на голові, зараз же модель підкорила ще одну вершину.
26-річна Олівія Калпо відтепер не лише найкрасивіша, але й найсексуальніша жінка світу. Принаймні, це визнав міжнародний чоловічий журнал MAXIM за результатами щорічного голосування. Відтак, усім відома «Міс Всесвіт-2012» стала ще й «Miss Maxim», щонайменше на один рік. Першою про настільки радісну подію повідомила власне Олівія Калпо у мережі.


Супермодель на своїй офіційній сторінці в Instagram поширила чергове фото з обкладинки глянцю, на якій опинилась вона сама. Усе було би звично, якби не факт того, що цього разу це свідчить про її особливий титул – звання найсексуальнішої жінки у світі. За словами жінки, про це вона мріяла чи не із перших днів своєї модельної кар’єри, яку вона розпочинала ще у вісімнадцять.
«На правду, я мріяла про це ще із підліткового віку. І тепер це не може мене не тішити. Перемога одного із нас, на мій погляд, є перемогою для нас усіх», – коментує Олівія Калпо свою чергову перемогу в інтерв’ю для журналу MAXIM. Хоча й, за словами зірки, батьки її ніколи не підтримували у кар’єрному напрямку, який вона обрала ще у юні роки.


Калпо зазначає, що вони завжди з упередженням ставились до ідеї моделінгу чи індустрії краси загалом. І коли вона сама намагалась виглядати більш привабливо, вони із неприхованою зневагою рекомендували їй вдягатись більш стримано. Вони стримували її жіночність, вона ж, у свою чергу, усе своє життя йшла до того, щоб стати найкращою в обраній сфері – і вона це змогла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here