Як Дженніфер Лопес вдається бути елегантною та сексуальною одночасно

0
481

Дженніфер Лопес – співачка, актриса, модельєр пуерториканського походження, одна з найвідоміших і видатних жінок шоу-бізнесу. Виросла на вулицях Бронкса в Нью-Йорку у простій родині, своїм сильним характером, впертістю і працьовитістю домоглася колосальних висот і побудувала блискучу кар’єру. Знаменитість активно займається благодійністю і є мамою двох доньок.
Також як по біографії та досягненнях, про стиль Дженніфер можна міркувати довго і багато, особливо про його еволюцію. З початку кар’єри співачка є адептом стилю r’n’b, носить укорочені топи, облягаючі джинси із заниженою талією, міні, ботфорти і постійно експериментує зі своїми образами.
Зараз стиль знаменитості елегантний та жіночний, але в ньому завжди присутня одна особливість – сексуальність. Втім, співачка приковує захоплені погляди і в більш стриманих елегантних, але не менш жіночних та сексуальних вбраннях. Пропонуємо розглянути найяскравіші з них.

Дженніфер любить своє тіло і пишається його прекрасними формами. Пишні стегна, стрункі ноги, витончений вигин талії, акуратні груди та ідеальна засмагла шкіра ніколи не залишаються прихованими від очей публіки. До того ж зірка любить шокувати, провокувати і бути в центрі уваги.
Секс-символ нульових і донині в свої 49 років виглядає бездоганно та є однією з найсексуальніших жінок планети. Саме про це говорять, а іноді й кричать, наряди, в яких зірка виходить у світ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here