Як пофарбувати волосся вдома не гірше, ніж в салоні

0
985

Навіть вдома ти повинна виглядати красивою. Не заради захоплених поглядів чоловіків (це додається), а себе самої. Тому не чекай закінчення карантину – позбудься відросло коріння і бляклої довжини самостійно.
Пройшов майже місяць з початку самоізоляції і дівчатам з фарбованим волоссям пора задуматися, як оновити свій колір в домашніх умовах. Ми зібрали кілька прийомів, які допоможуть тобі зробити це максимально просто і без шкоди.
Для початку, фарби для волосся діляться на побутові і професійні. У коробочці з побутової фарбою ти найчастіше знайдеш майже все, що потрібно для фарбування: фарбу, окислювач, рукавички, аплікатор для нанесення і маску або бальзам після фарбування. Професійні фарби продаються без допоміжних засобів, тому для перших експериментів краще бери побутову фарбу.
Крім того, у всіх фарб є глибина тону і власне її колір. Глибина тони – це перша цифра номера фарби і означає вона, наскільки фарба темна: наприклад, 1 – це чорний, а 10 – дуже світлий блонд. Якщо ти не хочеш возитися з знебарвленням – вибирай кольори глибини рідного волосся.
Тонування коренів

Якщо твоє волосся не сильно відросли, можеш спробувати поки скористатися тоніком, засобами відтінків бальзамами і гелеобразную барвниками. Це фізичні барвники, які не дають довгострокового ефекту, красивий відтінок протримається тиждень-два, залежно від того, як часто ти миєш голову.

Ще є тонують спреї, які триматися до першого змивання, але самостійно наносити їх не дуже зручно, шкіра поруч з волоссям буде покрита мікро-краплями барвника, як з пульверизатора.
При роботі з тоніком одягни рукавички і швидко витирай фарбу з шкіри обличчя і шиї, якщо не хочеш потім ходити «плямистою».
                                 Фарбування безаміачними фарбами
У підлозі-перманентних фарб є величезний плюс – вони більш щадні, ними складніше перепалити волосся, а ще у них немає характерного неприємного запаху стійких фарб. Тому якщо ти переживаєш за стан свого волосся після експериментів – зупинити на безаммиачной фарбі. Техніка нанесення фарби буде такою ж, як у стійких фарб.

                    Фарбування стійкими фарбами з висвітленням
Для освітлення волосся тобі знадобиться осветляющая пудра і 1,5-3 процентний окислювач, окислювачі вище – 6 і 9 не рекомендується використовувати в домашніх умовах. Також тобі знадобиться спеціальний шампунь, щоб зупинити реакцію освітлення. Виняток – якщо твій колір був теплого тону, а ти хочеш змінити його на холодний, наприклад, попелястий. Якщо пофарбуватися відразу, не знімаючи попередній пігмент і не знебарвлюючи волосся – дуже великий шанс, що волосся придбають зеленуватий відтінок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here