Яка фігура вважається ідеальною для жінки

0
1269

Мода диктує свої умови. Жіноча фігура у цьому плані, дуже піддатлива для експериментів. Зробімо флешбек до історії корсетів. І чому ж насправді, їх доводилося носити жінкам? Чи то данина моді, чи примушення? Жертви, чи докази статусу?
У 18 сторіччі привілегією вищого класу була саме модна фігура та вишукане вбрання. Та, як розповідають сучасні дослідження історії моди, корсети були не зовсім питанням моди, а скоріше питанням фізичного здоров’я та стану жінки.
Корсети до речі, дуже прочно посіли місце у жіночому гардеробі та стали признаком добрих манер. І не тільки. Мислителі того часу вважали, що жінка дуже слабке та тендітне створіння природи.
А тугий бондаж це саме те, що їй потрібно для підтримання форми тіла. Жах! І це не дивлячись на те, що всі внутрішні органи та ребра перетягувались так жорстко, що це викликало вади здоров’я.
Мода змінювалася з часами, внесла й свою лепту Французька революція не тільки в політиці, а й в модних питаннях теж. І лише ближче до 20-го сторіччя, коли стрімко розвивався технологічний прогрес, жінки почали виходити із своїх домівок на працю та рівнятись із чоловіками.
Лише тоді вони почали собі дозволяти більш легкий і комфортний одяг. Індустрія стала розвиватися таким чином, щоб створити більше одежі, на яку буде попит різних соціальних слоїв населення.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here