Зірка “50 відтінків сірого” нарешті подолала власні дитячі комплекси

0
1084

Досконала картинка нерідко може виявитись оманливою, особливо якщо мовиться про зіркове життя представників голлівудського бомонду. Серед винятків не опинилась і Дакота Джонсон, про яку вперше почув весь світ завдяки її пікантній ролі у стрічці «50 відтінків сірого». Здавалось би, годі й шукати бодай які-небудь недоліки у зовнішності кінозірки, коли численні переваги буквально таки кидаються ввічі.
Виявляється, у дійсності все дещо інакше. І, не зважаючи на зіркову кар’єру та примарну популярність, Дакота Джонсон до сьогодні боролась із власними комплексами, які сформувались ще у далекому дитинстві. Цього ж разу мова зайшла про зуби знаменитості, якими вона завжди була незадоволена. Навіть попри те, що її шанувальникам подобалась мила щілинка між її передніми зубами.


І в мить, коли, здавалось би, знаменитість нарешті наважилась назвати свій недолік «родзинкою», вона несподівано для світу позбулась обожнюваної усіма щілинки. Дакота Джонсон лише у свої 29 років вирішила відкоригувати посмішку, із якої не так давно впевнено кепкувала. Як результат – мережа у прямому сенсі влаштувала панахиду щілинці, до якої давно як ставилась із любов’ю.
«Спочивай із миром, щілинко між зубами. Ти зникла, але тебе не забудуть», – зі смутком зазначають юзери. Менше з тим, ті, що коли-небудь страждали на діастему, висловили свою неприховану радість за акторку, що позбулась надокучливого дефекту. Так чи інакше, більшість врешті не може оговтатись від резонансної новини та заявляє, що ніколи про «неї» не забуде.

Дакота Джонсон, тим часом, переконує, що не прагнула навмисне позбутись щілинки. Так склалось – не без жалю зазначає зірка кіно у рамках шоу Джиммі Феллона. А вся справа у тому, що ортодонт знаменитості прийняв одне просте рішення, яке усунуло косметичну проблему зубів раз і назавжди. Зараз вже нічого із цим неможливо зробити.
За словами акторки, у неї ще із 13 років постійно стояв ретейнер, який був приклеєний до задньої частини її зубів. Лише останніми днями у неї виникли через нього проблеми у зоні шиї, тому й лікарі постановили, що варто зняти перешкоду для зубів і простежити, як події розвиватимуться далі. Щелепа ж не розширилась, а навпаки – стала на своє місце, усунувши усіма обожнювану щілинку.
«Мені теж сумно», – стверджує Джонсон. А шанувальники, тим часом, переглядають жартівливі ролики акторки, де вона демонструвала, скільки предметів може поміститись між її зубами. Із жалем, але й із прийняттям неминучого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here