Black Eyed Peace повертаються знову як тріо

0
642

Масово стали повертатися зірки 90-х та почтаку 2000-х. Начеб-то щось переусвідомили, визріли і готові знову взірвати світ. Цього разу гурт Black Eyed Peace об’єднається, щоб порадувати олдфагів, та завоювати нові признання.

Will.i.am каже: ” Ми робили найкрутішу музику для вечірок та тусовок, свого часу це було актуально, але ми виросли і наша музика теж виросла із нами. Такі зірки як Майлі Сайрус, Кейті Перрі та навіть Фергі відходять на задній план, як би яскраво вони не сяяли, але лоск тускніє із часом. На віки лишається щось типу Марса Бруно.”

Хлопці дійсно виросли, це вже не той квартет, що був із Фергі, ніяких ” Let`s get it started” та ” My humps”. Хлопців турбує расизм та проблеми світу, бесчинства, що кояться на вулиці, та глобальні проблеми суспільства.

Але хлопці не розгубили свого запалу та об’єдналися з Marvel для спільної роботи над коміксом “Masters of the sun”. Розробка спільного проекту здійняла хлопців на гребінь хвилі в шоубізі знову. Адже, Марвел є Марвел. Хлопці спіймали мейнстрім за хвіст як вони це вміють.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here