Британська пенсіонерка – модель не хоче старіти

0
1367

Instagram-блог про “відродження” жінок після 50 приніс славу британці Лін Слейтер. У віці 64 років вона почала кар’єру моделі.
У Великобританії жінки похилого віку рівняються на свою ровесницю, яка в 64 роки відкинула старість і стала популярною і високооплачуваною моделлю. Лін Слейтер стала прикладом для багатьох британок.
Слейтер поділилася своїм секретом в телеефірі. Вона розповіла, що з молодих років проповідувала вільний секс, прихильність моді і молодіжним течіям. Коли роки почали брати своє, Лін не захотіла підкорятися диктату безжальної природи.

Жінка сказала “ні” старості і почала боротися з нею, відповідно одягаючись і ведучи спосіб життя, до якого звикла, коли була молодою. Старання пенсіонерки були помічені рекламними компаніями. Для того, щоб Слейтер набула популярності – тривалої розкрутки не було потрібно.
Тепер пенсіонерка є обличчям багатьох провідних брендів, включаючи Balenciaga, Valentino і Uniqlo. Завдяки літній моделі компанії розробили нові концепції своєї діяльності. Слейтер обожнюють ровесниці, складаючи багатотисячну армію її фанатів в соціальних мережах.

“Марка Mango запросила Лін Слейтер для залучення молоді. Кампанія мала колосальний успіх. Вона впливає не тільки на дорослих і літніх, а й на молоде покоління”, – розповіла глава зі зв’язків з громадськістю фірми Дайана Пюідж.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here