BTS прибули до Лос-Анджелесу – фани божеволіють

0
978

Цьогорічна премія Греммі не обійшлась без так званої k-pop музики. А власне, її найяскравіших представників – гурту BTS. Не у якості зіркових гостей, а у списках номінантів на наймузичнішу нагороду сезону з’явились уже як культові виконавці південнокорейського походження.
За офіційними повідомленнями у Twitter, BTS приземлились в аеропорту Лос-Анджелесу, де їхня «армія» гучно привітала гурт із престижною номінацією. Що цікаво, вперше за історію існування k-pop музики бойс-бенд зміг вийти на червону доріжку Голлівуду.


Не дарма до пам’ятної події зібрались натовпи шанувальників унікальної течії попу. Ба більше – ввели новий гештег у соціальних мережах #BTSinAmerica, під яким кожен зміг поширювати власні світлини із BTS на славнозвісному хіднику.
Шокуюче, але під час появи гурту на посадковій смузі натовпи прихильників вели себе аж надто організовано. Жодної «давки» та «заторів». Навіть самі виконавці не намагались ховатись від публіки та спокійно пройшлись поміж рядами, що не характерно для зірок настільки високого рангу.


Хто досі не знає, BTS – популярний гурт, також відомий під назвою Bangtan Boys та егідою агентства Big Hit Entertainment, свормований у 2013 році. Не тільки особливим жанром музики, але й кількістю учасників відомий південнокорейський бойсбенд. У BTS аж сім «солістів»: Джин, Джей-Хоуп, Шуга, Ві, Чімін, Чонгук, RM.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here