Chanel представив шоу із єгипетськими елементами

0
509

Карл Лагерфельд, головний дизайнер і креативний директор фешн-дому Chanel, на щорічному показі Metier d’Arts представив унікальну колекцію, натхненну темою Стародавнього Єгипту. Елементи «міфологічного» вбрання виявились буквальними – нова колекція сповнена золотом, специфічною символікою та відповідним макіяжем. Окрім всюдисущих скарабеїв і лотосів, ідеологи заходу додали до шоу саундтрек «Єгипет, Єгипет» із альбому «На Нілі». Як не дивно, золотом покрили не лише вбрання, але й шкіру моделей.

Аксесуари виявились не менш єгипетськими – маленькі пірамідки у руках, масивні нагрудні прикраси із дорогоцінним камінням та інші «релігійні» атрибути староданіх фараонів. Тим не менш, усе це тематичне божевілля вийшло зі смаком.
Осучаснені білі туніки, розкішні коміри аля-намисто і навіть «золоті колготки» не створювали музейний антураж, а виглядали як впевнений крик моди. А поєднання єгипетського стилю із джинсом цілком впевнено заявило про себе як новий тренд сезону. У будь-якому разі, за цією вигадливою ширмою міфологізму Карл Лагерфельд залишив не одну модну пораду – варто лише пригледітись.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here