Дженніфер Лопес визнали цьогорічною іконою стилю

0
340

Не вперше цього року імениту голлівудську акторку відзначають за вдалий вибір вбрання. Втім, вперше світ заговорив про ймовірність того, що Дженніфер Лопес таки отримає цьогорічну нагороду ікони моди за версією премії CFDA. Хоча й після кількох яскравих виходів на червону доріжку подібною новиною не здивуєш нікого, конкуренток у знаменитості було чимало.
Перш ніж про феномен впливу Меган Маркл на індустрію моди ніхто й сподіватись не міг, Дженніфер Лопес впевнено демонструвала свої незабутні образи на червоних хідниках. Американська акторка, популярність якої із роками лише зростає, завжди вміла виглядати стильно. Справа це чудових стилістів чи вродженого почуття стилю власне Джей Ло, акторка ніколи не пасла задніх у питанні моди.

Так чи інакше, останнім часом екс-акторка та нинішня герцогиня Сассекська складає пристойну конкуренцію Дженніфер Лопес. Вона ж, у свою чергу, прагнула модного титулу не один рік до того, як світ вперше почув про Меган Маркл. Чи не кожен публічний вихід Лопес спричиняв гучний резонанс у світі моди. Часом, саме із кінозірки започатковувались тренди сезону, які тільки згодом з’являлись на модних подіумах.
«Стиль Дженніфер Лопес завжди був вільним і незабутнім», – пояснює Стівен Колб, президент і генеральний директор CFDA. Особливо ж цьогоріч виокремився з-посеред інших вражаючий образ Джей Ло до червоної доріжки церемонії нагородження «Греммі-2019». Для очікуваної усіма події акторка обрала ефектну рожеву сукню із пишним шлейфом. Подейкують, саме це рішення стало доленосним у рамках модної премії CFDA.

«Дизайнери одягу, включно із нашими учасниками премії CFDA, обожнюють її вдягати. Навіть у приватному форматі. Дженніфер Лопес використовує одяг як засіб для самовираження. А також задля того, щоб вкотре підкреслити свій статус. Не дивно, що і прихильники, і модельєри із нетерпінням чекають на кожен її публічний вихід», – додає член суддівського складу премії Даян фон Фюрстенберг.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here