Джон Ледженд виконає роль Ісуса Суперзірки NBC

0
831

NBC випустив у світ багато музичних шоу у прямому ефірі. Але цього разу Ісусом Суперзіркою буде Джон Ледженд. Шоумейкери переконані, що його вокал та стан популярності будуть найактуальнішими для цієї ролі.

Джерело Variety ствержує цей факт, та дає інформацію з приводу того, що Джон пройшов кастинг на головну роль шоу, яке буде транслюватися у прямому ефірі 1 квітня із Брукліна, Нью-Йорк, для мільйонної аудиторії.
“Це дійсно найкращий вибір” – каже голова NBC Роберт Грінблат: “Він яскравий артист та музикант свого часу, і нікто не зможе донести до нової аудиторії образ Ісуса так, як це притаманно лише Ледженду.”
“Я увесь тремчу із нетерпінням, чекаючи на цю мить!” – каже сам Джон. “Це буде щось величне, грандіозне і сповнене духом музики, саме духом. Для мене честь стати частиною цього.”
Щоб наші шановні читачи усвідомили усю грандіозність цієї події, зробімо малий флешбек до історії. Jesus Christ Superstar Live in Concert мюзікл, що був створений ще у 1971 році, встиг поєднати у собі роботу багатьох талановитих виконавців, що знає широкий загал.
Цього разу також не без легендарних зірок, окрім Джона, також у ролі царя Ірода буде Еліс Купер видатний та епатажний рок-співак. Отже, ми чекаємо на щось дуже грандіозне, а виконавці чекають на вдячність публіки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here