Хто очолить рейтинг найстильніших чоловіків країни?

0
488

Відоме (і перше) українське інтернет-видання «ELLE MAN», присвячене стилю, здоров’ю і захопленням «сильної» половини людства, знову запустило масштабний проект – рейтинг наймодніших чоловіків країни. До номінантів керівники “стильної” премії підібрали мужчин із різних сфер діяльності: від музики, дизайну і спорту до режисури, журналістики, продюсування, бізнесу і ресторанної справи.
Список із п’ятдесяти претендентів на звання найстильнішого чоловіка країни опублікували на сайті видання ще 17 вересня. Усі бажаючі та повнолітні користувачі мають змогу проголосувати за свого фаворита до 5 листопада.

Минулорічний рейтинг став першим подібним проектом в Україні на медійному рівні. Головний редактор журналу Соня Забуга коментує захід як «безпрецедентну» подію, аналогів якої не було і немає до сьогодні.
Із списками номінантів на перемогу можна ознайомитись на головній сторінці «ELLE MAN», серед яких – екс-«холостяк» Іраклі Макацарія, відомий блогер Леонід Мартинчик, музикант Сергій Бабкін та багато інших представників українського зіркового бомонду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here