Найбільш високооплачувана модель в світі

0
952

Кендалл Дженнер найбільш високооплачувана модель в світів 2017 року. Кендалл заробила рекордні 22 млн доларів, скинувши з першого рядка Жизель Бундхен, яка 15 років була лідером в списку Forbes.
Журнал Forbes опублікував щорічний список найбільш високооплачуваних моделей планети. Перше місце дісталося молодшій сестрі Кім Кардашьян (Kim Kardashian) Кендалл Дженнер (Kendall Jenner): за 2017 рік вона заробила 22 млн доларів. У свої 22 роки Кендалл встигла потрапити на обкладинку Vogue, стати обличчям Estée Lauder і Marc Jacobs і взяти участь в показах Givenchy , Chanel, Dolce & Gabbana, Balmain і Fendi.

Другий рядок рейтингу дістався Жизель Бундхен (Gisele Bündchen), яка займала перший рядок рейтингу Forbes останні 15 років. 37-річна модель заробила $ 17,5 млн доларів. Бундхен вже не ходить по подіуму, більшу частину доходу їй приносять рекламні контракти.

На третьому рядку – модель Sports Illustrated Кріссі Тейге (Chrissy Teigen). За минулий рік вона заробила $ 13,5 млн. На днях 31-річна модель оголосила, що чекає на другу дитину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here