Майлі Сайрус в образі “Ханни Монтани” на прем’єрі “Месників”

0
458

Прихильники коміксів за крок до однієї із найбільш очікуваних прем’єр світу – з дня на день на великих екранах з’явиться фінальна картина франшизи «Месники». А поки, першими кінопоказами насолоджується голлівудський зірковий бомонд. А, разом з тим, знаменитостям вкотре випала нагода похизуватись своїми вражаючими образами на червоних хідниках.
Складно заперечувати, що у рамках прем’єри стрічки однією із найбільш яскравих пар стало подружжя Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус. Принаймні, про це одноголосно товкмачать мережеві юзери і преса. Що й не дивно, адже закохані доволі таки часто вражають громадськість неочікуваними образами, особливо ж це стосується Сайрус.

Ліам Гемсворт обрав за вечірній лук класичний костюм витриманого синього кольору. Втім, розбавив вбрання окулярами та відсутністю краватки. Сайрус вирішила суттєво не виокремлюватись із загального стилю та обрала вишукану чорну сукню до підлоги. Так чи інакше, без пікантних акцентів не обійшлось. Артистка додала безмірну кількість прикрас і не тільки.
Основний акцент образу Майлі Сайрус припав на бюст. Нестандартний виріз із масивною прикрасою безумовно не залишив кінозірку без уваги громадськості. Тож, дівчина вирішила привселюдно висловити подяку стилісту, точніше – бренду Saint Laurent за відмінну роботу.

А також, співачка додала на своїй офіційній сторінці в Instagram, що ця прем’єра неабияк важлива для Кріса Гемсворта, брата її чоловіка (він же зіграв роль Тора у стрічці «Месники»). Тому, подружжя завважило за обов’язок бути присутніми на події, поруч із Крісом.
Шанувальники ж звернули увагу на інше. Останнім часом зірка усе ретельніше намагається повернутись до образу свого персонажу із підліткових років – до «Ханни Монтани». Недбалі кучері кольору блондин із неабияк упізнаваною стрижкою не залишають жодних сумнівів, що артистка рухається саме у цьому напрямку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here