Маркл розбагатіла та викинула старий одяг

0
817

Гламурна акторка у минулому, сьогодні – герцогиня Сассекська та дружина британського принца Гаррі. Змінився статус, разом з ним і зовнішній вигляд. Шанувальники колишньої зірки кіно чи не одразу помітили, що Маркл у королівському оточенні раптово почала приміряти капелюшки та більш стримані жакети.
Зовсім скоро у британському палаці прибавиться на ще одну титуловану особу – у молодого подружжя народиться первісток. Отже, саме час для майбутньої мами влаштувати вечірку у королівському палаці та нарешті попрощатись із минулим.

Меган Маркл запросила гостей, щоб «роздати дешевший одяг зі своєї шафи». Неофіційна назва події – «Sayonara Zara», адже екс-акторка насамперед цьому бренду назавжди сказала «прощавай».
Не дивно, адже у статусі королівської невістки 37-річна Маркл носить вбрання, ціни якого вимірюються у тисячах доларів. А ще – вона завжди має можливість додати до образу ювелірні елементи із родинної колекції.

Втім, жінка не забуває про «близькість із людьми» та періодично вдягає елементи «швидкої моди». У гардеробі герцогині з’являлися такі бренди, як Aritzia, J.Crew та Asos. «Меган усвідомлює, що її образи вмить стають світовими тенденціями», – зазначає королівська преса. Та додає, що «вона не хоче, щоб мода відволікала громадськість від усіх інших її посилів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here