Машини що водять себе самостійно

0
1372

Американці протестують проти безпілотних транспортних засобів. Дійсно, мало кому сподобається втрата контролю над купою металу, що має свій інтелект. Майбутнє з фантастичних оповідей стає реальним!

Жителі штатів дуже войовничо налаштовані та вимагають від державних органів поміркувати сто разів перш ніж ці машини увійдуть у широке користування поміж звичайних смертних.

Статистичне опитування показало, що 63% жителів Америки відмовляються пересідати за кермо безпілотників, віддаючи перевагу олдскульному керуванню транспортом. Але прогес є прогрес, ще 100 років назад поява перших машин теж спричиняла відмову серед людей, а зараз сучасний світ і темпи розвитку не дають змогу уявити наш час без автомобілів, літаків та ракет, що відправляють у космічний простір.

Корпорація з виготовлення машин майбутнього прислухалася до закликів суспільства, і вирішила ще раз переглянути та вдосконалити своє чудо техніки. Адже, якщо спішити, можна людей насмішити. Безпека понад усе! Звичайно ж, краще прорахувати усе до дрібниць, так як штучний інтелект дуже серйозна штука, якісь дрібні помилки можуть коштувати життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here