Меган Маркл провела конференцію до Дня жінок

0
306

Гадаєте, останній триместр вагітності може стати перешкодою для професійної діяльності – Маган Маркл довела протилежне. Жінка, що в одну мить вирвалась із кар’єри акторської та з головою поринула у титулований шлюб, нарешті знайшла своє місце серед світського бомонду Британії.
Лише вчора зранку Кенсінгтонський палац повідомив про нову поважну посаду герцогині Сассекської, як майбутня матуся одразу вступила до виконання своїх обов’язків. Королева Єлизавета, вона ж свекруха Меган, запропонувала їй крісло віце-президента. Екс-акторка погодилась чи не одразу. Відтак, прес-служба затвердила нову роботу Маркл на рівні громадськості.

Символічно, саме до Міжнародного дня жінок герцогині випала нагода втілити усі свої феміністичні амбіцій. Ще раніше Меган неодноразово зазначала, що планує поборотись за майбутнє жінок країн Третього світу. Нарешті, вона зможе це реалізувати у ролі віце-президента Королівського фонду Співдружності. Який, до слова, очолює її чоловік – принц Гаррі.
«Що цікаво, співпраця розпочнеться саме у Міжнародний жіночий день, оскільки жінки із краї Співдружності нерідко зіштовхуються із гендерними перешкодами на шляху до успіху. Тому допомога герцогині у цьому руслі неабияк цінна», –  мовилось в офіційному повідомленні від Кенсінгтонського палацу.

Що ж, до роботи герцогиня Сассекська приступила негайно. Ввечері після офіційної заяви Меган очолила засідання групи з питань жіночих проблем. Хоча й дискусія онлайн не транслювалась, деякі основні тези врешті були оприлюднені у мережі, зокрема у Twitter.
Меган Маркл заговорила про важливість висловлювання кожної, що бодай раз натрапляла на проблему нерівності. А ще, жінка додала, що чоловіки повинні також відігравати свою роль у феміністичному русі. Загалом, на думку герцогині, рух за рівноправ’я повинен бути глобальним. Генерація нових ідей – невід’ємна його складова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here