Модель Кендалл Дженнер ввійшла до списків Forbes

0
542

Не вперше янголи Victoria`s Secret очолюють ТОП-и журналу Forbes як найбільш високооплачувані моделі світу. Цьогоріч попереду рейтингу опинилось ім’я Кендалл Дженнер. Дещо поступились місцем Карлі Клосс, Кріссі Тейген та Роузі Гангтінгтон-Вайтлі. У будь-якому разі, зв’язки із Голлівудом виявились лише виграшними.
Вражаючі 22,5 мільйони доларів, що майже вдвічі перевищують заробіток другого місця у рейтингу – із такою сумою Кендалл виборола безумовну першість.

Карлі Клосс, що зайняла почесне друге місце, за рік моделінгу (із червня 2017 по той самий місяць 2018-го) отримала 12 мільйонів доларів – переважно завдяки ролі амбасадора у Swarovski. А от Кріссі та Роузі не вистачило всього лише кілька мільйонів до «срібла» – із орієнтовним заробітком у 11,5 мільйонів доларів.

До слова, молодша сестра найбільш високооплачуваної моделі світу цьогоріч додала до свого гаманця ще 166,5 мільйонів. Такий прибуток Кайлі виручила з власного косметичного бренду Kylie Cosmetics, а також – завдяки численним рекламним контрактам із Calvin Klein, Estee Lauder та Adidas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here