Модний показ у басейні – за межею фантазії

0
672

Усе, що потрібно знати про New York Fashion Week «день 7-ий» – моделі продемонстрували своє дизайнерське вбрання безпосередньо у басейні. Не дивно, оскільки гумові жилети цьогоріч стрімко набувають неабиякої популярності.
Окрім цього, переддень Свята Закоханих виокремився ще кількома нововведеннями у світі моди. Звична усім «американська лялька» стала новою фешн-іконою. Білий фартух на об’ємній сукенці, типові чорні туфлі та мереживо – така шокуюча комбінація уже натякала про себе у минулих сезонах.

Ще одне – тваринні принти. Так, модне віяння з минулого повертається, лише на цей раз значно гучніше та епатажніше. Особливо це стосується «леопарду». На верхньому одязі чи аксесуарах. Окрім рамок рішучості, жодних меж.
Аля-українська вишивка вкотре з’являється на модних подіумах. На цей раз, New York Fashion Week спробував перенести традиційні елементи на модний у цьому сезоні багряний оксамит. Що цікаво, у поєднанні із білими блузками на вільний рукав, такий образ складно відрізнити від національного вбрання.

Ще наприкінці осені минулого року Chanel взявся за модне переосмислення нарядів Стародавнього Єгипту, теж у Нью-Йорку. Що ж, зважаючи на подібність елементів із показів New York Fashion Week, ідея успішно переросла у тенденцію року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here