“Музикою і не тільки”: чим вражала Дорофеєва на премії YUNA

0
444

Лише найкращі були удостоєні омріяної статуетки. Сьогодні у Києві зібрався весь зірковий бомонд вітчизняного шоу-бізнесу. Червоний хідник сповнений відомих облич, соціальні мережі активно висвітлюють залаштунки найочікуванішої події року у сфері української музики. Так, мовиться про премію YUNA-2019.
З’явились серед списків номінантів чи ні, але серед гостей події опинились чи не усі вітчизняні селебріті. Цьогорічними зірками нагородження стали співачка MARUV та гурт The Hardkiss, який, на додачу, тріумфував у позиціях найкращого шоу року та найкращого альбому.


Втім, улюбленці мільйонів Надя Дорофеєва та Монатік теж не залишились без уваги. Невтомний хітмейкер отримав звання кращого виконавця року, а Додо стала частиною одного із його епатажних проектів. Відтак, їхній дует із композицією «Глубоко», точніше – відеоробота, стала найкращою цьогоріч.
Втім, не тільки статуеткою Надя Дорофеєва привертала увагу громадськості. Чи не кожного насамперед вразило те, як поп-зірка вбралась до червоного хідника. Неабияк масивні сережки, чітко виражена зона грудей та повністю оголені ноги. Усе за класикою.

View this post on Instagram

Ready @yunaawards

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


«Готова», – артистка небагатослівно прокоментувала фотопублікацію на своїй офіційній сторінці в Instagram, буквально таки за мить до церемонії нагородження YUNA-2019.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here