“Повернення легенди”: Тайра Бенкс знову прикрасила обкладинку глянцю – 23 роки потому

0
495

45-річна американська супермодель Тайра Бенкс повернулася на обкладинку легендарного глянцю “Sports Illustrated”. 23 роки тому вона стала першою моделлю з афроамериканською зовнішністю, яку зазнимкували для першої сторінки журналу. Ведуча реаліті-шоу “Топ-модель по-американськи” вразила всіх наповал своїми формами, показавши, що вік їй підвладний.
Під час виступу у програмі “Доброго ранку, Америка”, де Тайра вперше побачила обкладинку, модель висловила своє хвилювання, кажучи: “Вперше я знялась там 23 роки тому. Як це божевільно? Я була першовідкривачем – першою темношкірою жінкою на обкладинці”.

Модель вразила фанів приголомшливими формами у жовтому купальнику. “Sports Illustrated” знову запросили її, щоб викликати впевненість у своїх шанувальників, які коли-небудь були придушені через такі фактори, як вік або зовнішній вигляд.
У Інстаграмі супермодель також поширила світлину з обкладинки і зазначила: “Це для всіх, кому сказали, що вони не достатньо хороші через їхнє тіло, їхній вік, їхнє все. Бенкс тут, щоб сказати вам, що Ви прекрасні, незалежно від того, що хто-небудь говорить!”.

Також на ранковому шоу Тайра відзначила, що проповідує красу, незалежно від віку, розміру чи кольору шкіри. Бенкс повертається до моделювання після виходу на пенсію у 2005 році.
“Існує такий стереотип, що тільки 20-річна жінка в бікіні гаряча. Як тільки ми досягнемо певного віку, ми більше не хочемо. Але я хочу показати, що моделювання не має віку. Я виходжу з пенсії, щоб практикувати те, що я проповідую” – зазначила зірка у інтерв’ю журналу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here