Реперка Cardi B стала обличчям жіночого маршу за рівність

0
387

Не вперше іменита виконавиця зачіпає тему дискримінації. Не зупиняли співачку ні осуд суспільства, ні грошовиті обіцянки. Вражаюче, але Cardi B наважилась відмовитись від участі у найбільш масштабній події року, навіть при можливості десятимільйонного контракту – мовиться про Супербоул.
Таким чином, дівчина підтримала акцію протесту «Коперніка» та висловила обурення проти дискримінаційної поведінки американських поліцейських.

На боротьбі з расизмом реперка не спинилась. Зовсім згодом Cardi B випустила кліп із кадрами грудного вигодовування. «Це нормально та природньо», – хотіла сказати молода матуся. На превеликий жаль, такий посил зумів зрозуміти далеко не кожен.
Знайшлись і ті, що назвали вражаючі сцени «огидними». Хоча, випущена наприкінці минулого року кричуща композиція під назвою «Money» уже зібрала більш ніж 37 мільйонів переглядів.

Наступний крок – обличчя щорічного жіночого маршу. Точніше – акції протесту, що проходить у Сполучених Штатах третій рік поспіль, ще з моменту обрання Дональда Трампа як президента. На цей раз, центром багатомільйонного маршу жінок став Вашингтон.


Що цікаво, чи не кожне гасло мітингувальників звучало зі згадкою про Cardi B. Зірку світового рівня та зірку, що невпинно бореться за право рівності. Хоча й сама виконавиця не змогла бути присутньою на акції протесту особисто, вона висловила подяку усім, хто згадав про неї таким неординарним чином.

«Я не можу повірити, що так багато постерів із моїм ім’я височіли біля американського уряду. Таке відчуття, ніби я змогла особисто там побувати. Це величезна для мене честь. Дякую», – Cardi B зворушливо прокоментувала свою останню публікацію в Instagram, зі світлинами шанувальників-протестуючих.
З’явився теж новий прожіночий хештег #whatcardisaid («Що сказала Cardi B») – не у мережі, а на американських вулицях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here