Супермодель Хадід зіграла у волейбол для Reebok

0
532

Навіть «янголи» займаються спортом – довела іменита американська модель та одна із представниць бренду Victoria`s Secret. Джіджі Хадід перед об’єктивами камер зайнялась ні чим іншим, як волейболом – спеціально «на замовлення» торгової марки Reebok.
Як переконує знаменитість, ставиться вона до усіх життєвих труднощів за філософією спортсменів. До того ж, не обійшлось без справжнього досвіду гри у волейбол, хоча й у контексті середньої школи. Відтак, презентація нової колекції спортивного одягу від Reebok стала аж надто символічною для супермоделі Хадід.

«Коли я подалась до Reebok, перш за все я прагнула, щоб це була історія про те, як волейбол зробив із мене людину. Особистість, якою я є сьогодні, тут і перед вами», – пояснює телезірка своє рішення співпраці із брендом. А ще, додає: «Я гадаю, що ця колекція дзеркальна до історії мого життя. Спорт зробив мене відомою. Хоча й відомою я стала не через спортивні досягнення».

Не обійшлась модель і без «хвилинки реклами». Дівчина пояснила, наскільки важливо, щоб спортивне взуття було зручним та максимально підтримувало ногу під час тренувань. Так чи інакше, нова серія від Reebok не тільки практична, але й, традиційно, має стильний вигляд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here