В інстаграм з прищами тепер модно

0
897

Нова тенденція селфіфренії заполонила інстаграм! Дакфейси у минулому, викачуйте ботокс з губів! Тепер в моді….. тримайтеся міцніше! Популярною стала природня краса. Так-так, дівки, відсмокчуйте силікон, бо він більше не в тренді!
Круті часи потребують крутих рішень! А отже, під об’єктивом фотокамер оголюють свої рубці, мішки під очима, фінгали, та самий смак і цинус – акне! Так, саме прищаві пики набирають популярність. Таким чином селфіняшні реалії рафінофані через фотофільтри в інсті відходять на задній план.

А розпочалося це все у недалекому 2015 році з бьюті-блогерші Ем Форд. Яка виклала свої фото із мейкапом та без. Таким чином, вона заохочує усіх полюбити себе такими, якими нас створила матінка природа. Та відігнати геть стандарти голівудських псевдо-красунь.

Так що, дівчата, викинь-мо косметику на смітник, перестанемо голити ніжки і ми богині! Честно кажучи, давно б вже так. Бо, скільки скалічених долей через анорексію та смертей від недоїдання; та кілограми штукатурки на молодих личках, що і без того рум’яні та прекрасні. Любіть себе!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here