Як без нього: Організатори конкурсу “Міс Америка” скасували дефіле у купальниках

0
963

За словами організаторів, дефіле не є найбільш рейтинговою частиною шоу. Конкурс “Міс Америка” лишився без дефіле у купальниках.
Організатори шоу заявили, що ніхто не збирається судити учасниць за зовнішністю, тепер же більше уваги звертатимуть на внутрішній світ дівчат.
Відповідну заяву в ефірі передачі “Доброго ранку, Америко” зробила екс-“Міс Америка”, а зараз глава опікунської ради організації Гретхен Карлсон.
“Ми не збираємося судити вас за вашою зовнішністю, тому що нас цікавить ваш внутрішній світ. Ми більше не беззмістовне шоу. Ми – змагання”, – сказала Карлсон.
Вона додала, що глядачів більше цікавить конкурс талантів, а не дефіле. Тож кількість прихильників у “Міс Америка” не зменшиться.
Зауважимо, що рішення прибрати дефіле у купальниках з конкурсу було спричинене минулорічним скандалом. Тоді в Інтернеті з’явилися переписки керівників шоу, які дозволили собі обговорювати тіла та особисте життя учасниць. Після скандалу троє керівників шоу пішли у відставку, а на їхні місця прийшли жінки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here