З’явились рідкісні фото 19-річної Мерілін Монро до її всесвітньої слави

0
1194

У мережі з’явились фото юної Мерілін Монро. Тоді, ще не знана світом, Норма Джин Мортенсон працювала моделлю. Та варто зазначити, що дівчина вже тоді вирізнялась вродою. У своїх дев’ятнадцять, Норма Джин підписала свій перший модельний контракт в якому погодилась на можливий продаж її фото на аукціоні.

Модельний контракт Норми Джейн (Мерілін Монро)

Навряд чи тоді юна дівчина могла взагалі припустити, що стане легендою, зводитиме з розуму чоловіків, а жінки та дівчата прагнутимуть бути схожою на неї. У той час Норма Джин була звичайним підлітком. Borepanda опублікував фото майбутньої Мерілін Монро, які зараз виставлені на аукціон.

Далека від образу “платинової блондинки” та “секс-символу”, дівчина у той час ще не перефарбувалась у знаменитий блонд, тож на фотографіях ми бачимо справжній колір волосся Мерілін.
Незважаючи на свої тяжкі дитинство та юність Норма Джин на фото постійно усміхнена. Та життя винагородило її за страждання і через декілька років співачка, акторка й модель набула звання легендарної жінки, якою захоплюються і до сьогодні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here