Ірина Шейк вперше після гучного розлучення вийшла на подіум

0
1129

Навіть у досконалих стосунках інколи бувають проблеми, що нерідко завершуються болісним розлученням. Подібне трапилось із найкрасивішою парою Голлівуду Іриною Шейк та Бредлі Купером. Обоє упродовж чотирьох років ходили по червоних доріжках та демонстрували своє щастя, допоки поруч із Купером не опинилась Леді Гага. Шейк же пішла своїм шляхом.
І так як це завжди трапляється, в одну мить, мережу охопив гучний скандал стосовно розриву однієї із найяскравіших пар голлівудського зіркового бомонду. Не зважаючи на те, що пліткували про подібне ще задовго до публічного зізнання, тільки зараз «здогадки» виявились дійсністю. Менше з тим, Ірина Шейк у цій ситуації проявила неабияку рішучість.

Жінка буквально таки миттєво спакувала речі та разом із донькою покинула будинок свого уже як колишнього чоловіка. Згодом же знаменитість одразу взялась за роботу. Спершу у ділових справах подалась до Ісландії, де і без розкішного відпочинку не обійшлось. Зараз супермодель вкотре продемонструвала, що не збирається впадати у депресію через проблеми в особистому житті.
Ірина Шейк із впевненістю вийшла на черговий подіум. Тільки-от цей раз виявився особливим, адже жінці довелось залишити усі образи за лаштунками та побути щасливою бодай на мить. І жінці це, без жодних сумнівів, вдалось. Так чи інакше, грандіозний італійський показ мод таки пішов їй на користь. Продефілювала модель у рамках CR Runway x LuisaViaRoma 90th Anniversary Show, що у Флоренції.

На подіум модель вийшла у неабияк провокативному вбранні. Що ж, Куперу залишається тільки кусати лікті. Для одного із дефіле Шейк вбралась у шкіряну сукню від Ermanno Scervino, доповнивши образ латексними рукавичками по лікті. Вдруге модель з’явилась на подіумі у костюмі зі спідницею у смужку від Mugler. Але присутніх вразило інше – зухвала лінія панчох на підв’язці.
Нагадуємо, днями раніше у мережі з’явились підтвердження розриву Ірини Шейк та Бредлі Купера. Хоча й чутки ходили ще задовго до дня «ікс», остаточною крапкою став переїзд моделі зі спільного з Купером помешкання. Подейкують, саме вона стала ініціатором розлучення. Факторів безліч – різні погляди на майбутнє, відмінні пріоритети і, що найважливіше, життя разом тільки заради спільної доньки Леї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here