Шоу Victoria’s Secret офіційно скасовано через фінансові проблеми

0
572

В цьому році Victoria’s Secret не проводитиме своє масштабне шоу. Фінансовий директор бренду впевнений, що щорічне фешн-подія ніяк не впливає на показники продажів, та й щорічна виручка компанії продовжує падати.
Ось уже майже 25 років шоу Victoria’s Secret вважається грандіозною подією в світі моди. На покази з’їжджаються затребувані моделі, а демонстровані ними наряди часом коштують мільйони, повідомляє USA Today. Звичайно, парад розкоші захоплював шанувальників у всьому світі, але ігнорувати і далі фінансові проблеми компанії-організатора вже не можна було.
Один з директорів компанії L Brands, яка володіє активами білизняного бренду, Стюарт Бургдорфера заявив, що традиційне шоу в цьому році точно не відбудеться. На то є відразу кілька причин, але головна серед них – падіння продажів. «Ми будемо продовжувати спілкуватися з клієнтами, але нічого схожого за масштабом з показом мод не буде», – підкреслив представник організаторів.

Згідно зі звітом L Brands, продажу Victoria’s Secret падають третій рік поспіль. При цьому масштабні шоу, що проводяться в різних куточках планети, ніяк не впливають на підсумкові успіхи марки. Саме тому директори вирішили тимчасово відмовитися від цих витрат.
Ще в серпні модель Шаніна Шейк повідомила, що традиційний показ не відбудуться. Тоді новина стала потрясінням для всього фешн-спільноти, але підтверджень від представників компанії не було. Тепер же, після заяви директорів, поклонники у всьому світі сильно засмучені.

Західні журналісти впевнені, що проблеми бренду пов’язані не тільки з низькими фінансовими показниками, але і з постійним тиском з боку громадськості. Активісти звинувачують Victoria’s Secret в тому, що компанія пропагує неправильні цінності, адже серед «ангелів» присутні тільки моделі з ідеальними параметрами тіла. Нещодавно білизняний бренд уклав контракт з першої манекенницею розміру plus-size, але цього виявилося мало, щоб йти в ногу з часом.
Зараз, коли в США процвітає рух за загальну рівність, у Victoria’s Secret з’явилося занадто багато противників. Але представники бренду запевнили, що команда досвідчених маркетологів працює над новими механізмами просування нижньої білизни, і компанія не має наміру йти з ринку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here