54-річна Сара Джессіка Паркер блиснула фігурою у “різдвяному” стилі

0
2263
Актриса тепер просуває модне нижню білизну

Соцмережі бурхливо обговорюють рекламний ролик, в якому немолода вже американська актриса Сара Джесіка Паркер раптово виступила в якості моделі, яка демонструє білизну великого міжнародного бренду. Відео не містить вульгарності і виглядає цілком гідно – однак думки публіки з приводу появи знаменитості в такому амплуа радикально розійшлися.
Короткий ролик присвячений «різдвяної» лінійці білизни, виконаної в червоному кольорі, який на Заході вважається традиційним для цього свята. 54-річна зірка “Сексу у великому місті» зовсім не намагається в ньому блиснути увядающим тілом; бюстгальтер, який просуває Паркер, показаний окремо, а на ній він майже повністю прикритий червоної піжамою. У той же час наряд знаменитості досить відвертий, щоб глядач міг гідно оцінити її великі і як і раніше пружні форми.

Але завсідники Мережі, зрозуміло, розділилися. Одні захоплюються красою і сміливістю актриси, яка, незважаючи на вік, зважилася на такий експеримент і виявилася на висоті, давши фору багатьом молодим моделям. Інші фиркають – мовляв, старовата Сара для такого. Тим більше що зовнішність у неї зовсім не модельна: маленький зріст, та й обличчя на любителя – в Штатах її часто включають в списки найбільш некрасивих актрис, які домоглися успіху.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here