Аксесуар, що полонив Instagram та вийшов на модні подіуми

0
776

Шпильки повсюди – на волоссі фешн-блогерів, на модних подіумах Нью-Йорку, на волоссі перехожих модниць. Тільки-от справа зовсім не у фіксацій неслухняних пасом. Відтепер шпильки перейшли до категорії трендів сезону – та від категорії «дівчачої косметички».
Упродовж кількох місяців чи не кожна публікація в Instagram подібна за одним, «ключовим» елементом, знайомим кожній ще з дитинства. Так, як не дивно, заколки повернулись до індустрії моди та ще й з неабияк швидким темпом вийшли на подіуми.

Відтак, манекенниці на New York Fashion Week похизувались новим акцентом й офіційно ввели його до розряду «модного». Що цікаво, шпильки можуть бути цілковито різного формату, розміру та дизайну. Від стриманих та дещо консервативних, до яскравих, масивних та кричущих.
Так, відтепер для трендової зачіски не знадобиться ні купа витраченого часу, ні зусиль, ні яких-небудь елементарних вмінь. Усе, що потрібно – «виразна» шпилька та кілька зайвих секунд. Такий елемент стане чудовим штрихом як для об’ємних кучерів, так і для прямого волосся.

Як правило, заколка вдягається лише на один бік. Рідше – по обидва. У будь-якому разі, вона виявиться чудовим рішенням «виділитись із натовпу» та продемонструвати унікальність стилю. Адже немає жодних обмежень при виборі бажаної шпильки. Сяюча, легка тенденція без особливих на те зусиль.
Подібний тренд уже був актуальний вісім років тому – орієнтовно, у 2011. Але тоді тенденція полягала не у самому явищі шпильки, а в модних на той час бантиках (які, до речі, були чи не на кожному кроці). Зараз же оригінальність взяла своє та змусила розширити рамки фантазії. Що стосується не тільки кутур’є, але й пересічних «споживачів» індустрії стилю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here