“Більше не та дівчинка”: Селена Гомес шокувала відвертим образом

0
391

Певно що іменитій американській поп-діві довелось скористатись двостороннім скетчем, щоб лінія декольте не показала більше дозволеного. І мова вже не йде про ту Селену Гомес, що за період своєї творчої кар’єри нерідко оспівувала підліткове кохання. Серед голлівудського зіркового бомонду з’явилась жінка, що не боїться продемонструвати своїх принад перед широким загалом.
Ступила усім відома виконавиця на червоний хідник спеціально до днів прем’єри стрічки Джима Джармуша за назвою «Мертві не помирають», у якій зіграла одну із домінуючих ролей. Втім, здивувала прихильників не тільки появою в очікуваній кінокартині, а ще й образом, який обрала для дебюту фільму на великих екранах. Складно не зауважити, наскільки змінився імідж артистки.

Для особливої нагоди дівчина обрала чорну сукню, що ледь-ледь втримує лінію декольте. Тільки додала екстравагантності купа пір’я, розміщена по обидві руки зірки. Не дивно, що настільки провокативне вбрання не залишило Гомес без уваги оточуючих. І не тільки преса, але й інші запрошені зірки не стримались, щоб вкотрий раз підкреслити чарівну метаморфозу усім відомої 26-річної дівчинки-підлітка, що уже давно як не дитина.
З огляду на все, після курсу реабілітації у психіатричній клініці у житті співачки щось таки змінилось. Щонайменше, прийняття себе та світу. Відтак, вибір одягу неабияк вдало відобразив те, що було неможливо висловити словами. Селена Гомес не лише уміло привернула увагу публічності до прем’єри нового фільму за власної участі, але й до власної персони теж.


І поки у житті колишнього співачки Джастіна Бібера усе йде наперекір, Гомес активно демонструє те, наскільки легко їй вдалось залишити усі образи у минулому. Хоча й без допомоги експертів не обійшлось, зараз артистка із впевненістю взялась за власну кар’єру. А, що не менш важливо, із щирою посмішкою, яку ні з чим іншим не сплутати. Принаймні, про це свідчать світлини Селени Гомес в Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here