Бралесс і секслесс – мода диктує нові правила

0
1093

П’ятнадцятисантиметрові підбори, відвірте «міні» та стягуючі колготки 80DEN – покоління «кричущого» одягу давно відійшло у минуле.
Мода останніх років розцінює зайві прояви сексуальності як поганий тон. Класичні костюми із незручним, але «дорогим» взуттям без вагань поступились місцем сорочці навипуск і кросівкам.
Демократична революція, що подарувала свободу нашому тілу, відобразилась не тільки на формах, але й на поняттях. За результатами продажів торговельних марок білизни, бюстгалтери із push-up уже не перший сезон залежуються на полицях. Натомість, зріс попит на ліфчики бралет – без паралону та кісточок.

Активно підтримали тренд топ-моделі Джіджі Хадід і Кендалл Дженнер, започаткувавши у соцмережах рух за бодіпозитив і кампанію #freethenipple («свободу соску»).
На противагу наслідуванню елементів чоловічого одягу у жіночому гардеробі, зараз з’являється усе більше яскравих деталей на вбранні «сильної» половини людства. Першими прийняли таку ініціативу британські дизайнери Пол Сміт і Тед Бейкер, ввівши у моду чоловічі сорочки із яскравим принтом.

З огляду на дещо радикальні настої сучасних «модників», правила, що диктує індустрія моди, радше перетворились на рекомендації. А покоління міленіалів проводять стильні експерименти на власний розсуд.
До того ж, брендовий одяг усе менше приваблює сучасну молодь. За результатами проведеного у 2018 році RBC Capital Markets дослідження, так зване покоління-Y дедалі частіше економить на «вінтажному» вбранні та витрачає свої заощадження на «враження».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here