Будь старомодним – будь у тренді

0
731

Кейт Мосс приміряла на червону доріжку «сміливу» сукню у паєтках. Вікторія Бекхем зухвало наслідує героїнь із «Spice Girls». Почала із широких штанів. Подейкують, невдовзі зірка готується вдягти «надто» міні із часів 90-х. У будь-якому разі, старомодність набуває обертів.

Фланелевими сорочками і чорними джинсовками нікого не здивуєш? Тільки-от яскравих фарб у поєднанні із дивними принтами дещо побоюються – а дарма. Мода сьогодення не диктує правил. Вона їх зухвало уникає. Вдягай усе, що заманеться, лише додай принаймні одну базову річ – і будеш «у тренді».

Класика і спортивний одяг у одному образі давно не в новинку. Зараз такі рішення не називають несмаком, а радше відносять до особливостей стилю. Не бійся виглядати як світлофор, вдягни щось яскраве, а краще – кольору металік. На відміну від минулих років, набуває популярності така річ як «унікальність». Будь-які нестандартні рішення, божевільні поєднання кольорів і нетипові симбіози образів поступово руйнують усталені дрес-коди. Власний стиль переростає в незмінний тренд усіх сезонів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here