Чотири трендові сумки і три, які варто негайно викинути

0
1651

Знайомо кожній, що із настанням весни приходить не тільки потепління, але й оновлення гардеробу. Перегони за сезонними трендами, «очищення» застарілих фасонів та пошуки формату, що залишатиметься в розряді класики довше, ніж упродовж року. Що ж, фешн-блогери і найбільш значущі марки в індустрії модних аксесуарів уже сформували список, що стане вашим путівником по магазинах на найближчі кілька сезонів.
Про найбільш трендові течії.
Сумка, що поєднує гармонію і комфорт. «І поясна сумка відмінна у цій категорії», – зазначає Елізабет фон дер Голц, генеральний директор Net-E-Porter. Тенденція вільних рук набула поширення ще кілька сезонів тому. Тільки-от до сьогоднішнього дня дещо змінилось. Розмір – він повинен бути якомога меншим. А також,  дизайнери пропонують звернути увагу на спортивну естетику та кольори ретро.

Вінтажні форми та божевільні принти – саме те, що стане незамінним поєднанням у вашому гардеробі. Так, тваринні силуети перейшли ще й на аксесуари. Відтак, чи не кожен образ, навіть найбільш стриманий, зможуть гармонійно доповнити подібні пікантні акценти. Що цікаво, це аж ніяк не виглядатиме «занадто».
Яскраві відтінки – ні – неонові кольори стануть musthave прийдешньої пори. «У такий кольорів, як оранжевий і лимонно-зелений є реальна претензія на тенденцію», – коментує іменитий бренд Fendi. Втім, найбільш актуальним виявляється все рівно поєднання неону із тілесним.

Традиційно, чим дивакуватіша форма сумки – тим моднішою вона виглядає. 2019 рік не став винятком. Від кола до трапеції, єдине обмеження – ваше власне сприйняття стилю та рамки фантазії.
Про антитренди і детальніше.
Попит на солом’яні сумки падає не днями, а погодинно. У цьому переконують виробники трендових сумок. Що цікаво, такий, здавалось би, пляжний формат не так давно почали носити ще й до офісу чи офіційних зібрань. «Ми спостерігали, як клієнти усе менше звертають увагу на солому та схиляються до більш приємних на дотик матеріалів».

Поступово відходить у минуле також вечірній варіант сумки на ланцюжку та повсякденна «через плече». Так чи інакше, не варто їх позбуватись негайно. Мода річ мінлива, навіть антитренди з часом перетворюються на «родзинку» сезону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here