Елізабет Стюарт має місію популяризувати plus-size

0
545

Чи є трохи місця для size-inclusive (включаючи всі розміри) руху в світі Голлівуду?Елізабет Стюарт думає, що так.  Зірковий стиліст із своїми клієтами, як: Ребел Вілсон, Кейт Бланшет та Гал Гадот працює у команді з 11 Honire, щоб створити розкішні дизайни для plus-size.
”Мої клієнти працюють за гамою розмірів від 6 до 18 (останній розмір Ребел), тож я добре знаю про різні розміри жінок та розумію, що до чого пасуватиме”, – каже Стюарт, яка співпрацювала також із Walmart створюючи образи різних розмірів. Слід зазначити, що близько 68 відсотків американських жінок носять розмір 14 або більший, згідно з даними дослідження Plunkett Research.

”Моя місія адаптувати моду. Адже ніде не написано, що розміри повинні бути маленькими”, – вона додає, посилаючись на феномен, що більшість зразків суконь здизайнованих для червної доріжки підходять лише моделям порзміру 00 або 0.
Коли Сюард одягнула Вілсон Ребел для червоної доріжки, їй вдалось переконати дизайнерів, в тому числі Givenchy, створювати одяг такого розміру. Але не кожен, хто хоче витрачати гроші на розкішний одяг, має можливість отримувати його. ”Я маю приватну клієнтку, її розмір десь між 12 і 14, і це цікава річ, вона дуже любить фешн і витрачає багато, аби виглядати стильно. Робота над її образами і результат завжди нас вражає.”

Хоча й відбулась революція на середньому ринку (Вілсон має свою валсну plus-size лінію, Rebel Wilson x Angels), коли справа доходить до всіх розмірів, то більшість розкішних бутіків  не можуть цього запропонувати. Однак ситуація портохи змінюється, а любительки красиво одягатись, незалежно від розміру, можуть пішукати, щось у таких дизайнерів, як Гурунг, Сіріано і Хромат.
“Розмір не перешкоджає бути зіркою,” – додає Стюарт, пеаховуючи найкращих актирс номінованих на ”Золоитий глобус”. Окрім того, Стюарт говорить, як про приклад, також про Ребел Вілсон. ”Я, мої діти, ми всі захоплюємось нею. І це не стосується її розумріу, а того наскільки талановитою вона є. Це не повинно бути важким завданням одягнути людей.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here