Голлівудські стилісти про тренди зачісок 2019

0
2274

До Нового року залишився лише тиждень, отже – саме час подумати про нову зачіску. Іменитий зірковий стиліст Клейтон Гокінс виокремив кілька кричущих трендів, на які слід звернути увагу ще до початку нового сезону. А також, уже зайнявся розробкою свіжих ідей.

Тренд перший – стрижка «округлений боб»
Не перший сезон короткі стрижки користуються популярністю серед модниць. Не стане винятком і 2019 рік. За прогнозами Гокінса, «наступний рік буде роком стрижки округлий боб». На відміну від асиметричного типу зачіски, округла є більш жіночною та м’якою. А ще – сповнена особливим французьким шармом. Власне завдяки цьому їй ще минулоріч надали перевагу безліч голлівудських селебріті.

Тренд другий – ефект мокрого волосся
«Вологе волосся» було актуальним ще у 2018 році. У наступних сезонах ця тенденція тільки зростатиме. «Це не лише смілива та вражаюча зміна стилю, але й б’юті-прийом, який дуже легко повторити без допомоги професіонала», – переконаний Клейтон Гокінс. Задля модного ефекту стиліст використовує суперзволожуючий крем із ефектом мерехтіння. Універсальність зачіски полягає у тому, що волосся може бути як зібране догори, так і розпущене.
Тренд третій – стрижка «каскад»
Прагнете змін, але не готові до ризику? Якщо надто короткі стрижки не для вас, то найкращим варіантом у наступному році стане «каскад». Без втрат довжини – цілковито новий образ.

Іменитий стиліст зізнається: «Хоча й цей стиль уже давно сприймається за класику, я готовий слідкувати за його новими модифікаціями у прийдешніх сезонах». Найкраще такий тип стрижки підійде для власниць округлої та серцеподібної форм голови, адже «каскад» дещо видовжує контури та створює ефект овального обличчя.
Тренд четвертий – довга коса
Ніяк не можете розпрощатись із надмірно довгим волоссям? Наступний, 2019 рік подарує вам чудовий тренд зачісок, що вирішить не одну проблему. Довга аля-українська коса стане голлівудською тенденцією 2019 року – прогнозує Гокінс. Заплетене волосся мінімізує ризик пошкодження та маскує посічені сегменти. А ще, коса – найзручніший образ на щодень.

Тесса Томпсон не вважає, що довге волосся заслуговує модного вироку. Американська акторка не перший рік практикує різноманітні види плетіння, що, в результаті, виглядають не менш стильно, ніж згаданий «округлий боб».
До того ж, це ще один модний варіант зачіски, який із легкістю можна повторити у домашніх умовах. Стиліст лише зазначає, що плетіння повинне бути якомога міцнішим. Усе інше – справа власної фантазії.

Тренд п’ятий – кольорове волосся
Часом, невиразні зміни стилю набридають та хочеться чогось радикального. Рішення є. Адже у наступному році повернеться тенденція 90-х на кольорове волосся. І, нарешті, найвідчайдушніші модниці зможуть висловити свою любов до морквяного, брудно-рожевого чи космічно фіолетового. Навіть тимчасове фарбування винятково до свята Нового року не залишить вас без уваги протилежної статі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here