Хіджаби та сором’язливість у тренді

0
787

Невже світ дочекався, коли жіноча сором’язливість повертається в моду? Мелані Елтурк – видатний соціальний діяч, кореспондентка журналу ELLE, мусульманка-ораторка, юрист та модельєр. До речі, список можна продовжувати.

Оскільки жителі мусульманських країн стали активно подорожувати світом, та осідати у різних його куточках, у жіночок цієї культури постало питання, де їм купувати свою національну одежу? Мелані дуже була стурбована цим питанням.

Отже, активна та наполеглива жінка вирішила запровадити лінію гламурних та сучасних хіджабів для прекрасної половини населення, не лише своєї культури, а і так, щоб це зацікавило інших.

Та, що казати, в світі так підхопили цю ідею, що навіть вирішили вдягнути ляльку Барбі, тобто, таким чином компанії будуть впливати на сприйняття дівчаток вже з дитинства.
Певно, то є на краще, адже свого часу поява цих ляльок дуже скалічила самоідентифікацію фігури у підлітків. Відомо, що лялька була неправильних пропорцій і це викривило сприйняття дітлахів себе та свого тіла.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here