Іменита матуся Кардашьян раптово змінила образ

0
1069

Жінка, що «започаткувала» одну із найвідоміших зіркових сімей сучасності, неочікувано для всіх змінила зовнішність. Новий рік – нові модні рішення. Втім, на цей раз Кріс Дженнер відмовилась від короткої стрижки та дещо унаслідувала елементи стилю однієї із своїх доньок – Кайлі Кардашьян.


Рішення було прийняте лише за одні вихідні. Стиліст знаменитості одразу опублікував на своїй сторінці в Instagram кадри із зірковим перевтіленням. «Щось нове. Трохи енергетики із далеких 60-х від Кріс Дженнер», – підписав світлину Ендрю Фіцмаймонс.
Та додав: «Вона хотіла спробувати щось нове і показала мені кілька фотографій бажаного образу. Зараз її волосся довше. Тож, мені вдалось обійтись без перуки. Хіба що додав кілька шиньйонів для додаткового об’єму».


Як результат – Кріс Дженнер змінилась до невпізнання. Позбулась кількох десятків «зайвих» років та викликала неабияке здивування у своїх прихильників. Дехто заявляє, що жінка скопіювала стиль Кім Кардашьян. Але деякі «прийоми» складно не помітити. Серед них – коричневе smokey та культова зачіска.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here