Кендалл Дженнер скопіювала славнозвісний образ Джей Ло

0
384

Не тільки серед творчих продуктів можна прослідкувати плагіат. І серед модних рішень трапляється таке, що хтось до тебе уже «вирішував». Трапилось це випадково чи цілеспрямовано, але цього разу жертвою скандалу із червоного хідника стала 23-річка представниця сімейства Кардаш’ян-Дженнер – Кендалл, що спробувала вразити Канни розкішним вбранням із фатину.
Культовий Каннський кінофестиваль у самому розпалі, отже – саме час поговорити про найбільш вражаючі зіркові образи. Цього разу серед голлівудського бомонду не надто вже і вдало виокремилась Кендалл Дженнер зі своїм вбранням, аж надто подібним до того, що раніше вдягала Дженніфер Лопес. Хоча й сукні не ідентичні, складно не розгледіти подібності.

Теж асиметричний крій, теж фатин та ще й рожевий. Серед відмінностей тільки масштаби – у Джей Ло сукня була із довжелезним шлейфом. А ще, у Кендалл були відсутні бретельки. І на цьому вичерпується гра «10 відмінностей», яких і не відшукати. Цим же чи не одразу спробували зайнятись зарубіжні ЗМІ, поширивши порівняння зіркових кадрів у мережі.
Варто зауважити, що особливий вихід Кендалл Дженнер на червоний хідник приурочений до представлення нової колаборації брендів H&M і Giambattista Valli. Здавалось би, вихід буде неодмінно успішним. Але ж, ні. Прихильникам не склало жодних зусиль наректи образ супермоделі скопійованим у її зіркової попередниці – акторки Дженніфер Лопес. І навіть засмаглі стрункі ноги не змогли відвернути увагу світу від «модного плагіату».

Ще у грудні минулого року Дженніфер Лопес виходила на хідник у подібній сукні. Тоді рожевим фатином вразила знаменитість гостей прем’єри стрічки «Почни спочатку». Що цікаво, творцем вбрання був той же бренд – Giambattista Valli. Відтак, виникає безліч запитань, чому презентація першого спільного образу торгових марок розпочалась із сукні, яка безсумнівно повинна була би викликати шквал обурення. Що ж, піар є піар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here