Майлі Сайрус повернулась до образу “Ханни Монтани”

0
249

Хоча й «ті часи» залишились далеко позаду, про культовий підлітковий сюжет із Майлі Сайрус у головній ролі не забув ніхто. Типове життя американських школярів, зіркова кар’єра юної виконавиці та підліткові чвари загалом – серіал «Ханна Монтана» став еталоном, чи то кліше, сюжету про школярів.
Відомо кожному, що з того часу життя Майлі Сайрус змінилось радикально. Поп-зірка змінила зовнішність, стиль поведінки та переглянула погляди на життя. Відтак, стала пансексуальною та розкутою голлівудською зіркою, що ні дня не проживе без чергових скандалів. Так було допоки. З моменту заручин та власне весілля із Ліамом Гемсвортом щось таки змінилось.

Хоча й на тлі «оголених» фотосесій та дивних публікацій у соціальних мережах зміни розгледіти неабияк складно, вони відбувається. Співачку таки вгамувало сімейне життя. А своєрідним завершальним штрихом у перевтіленні стало повернення до блондину. Так, Майлі Сайрус вирішила «пригадати молодість» та знову пофарбуватись так, як фарбувалась ще за період зйомок у підлітковому серіалі «Ханна Монтана».
Співачка цілком повторила стрижку і відтінок волосся із минулого, про що чи не одразу сповістила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Реакція шанувальників не змусила на себе чекати. Усі зауважили надмірну схожість Майлі Сайрус із її культовим персонажем.


Знову Ханна Монтана – такий заголовок з’явився чи не у всіх зарубіжних ТОПах новин. Відтак, діснеєвський персонаж став реальним, тільки з іншим іменем. Що цікаво, сама ж знаменитість наголосила на цьому, оприлюднивши кілька кадрів із іменитого серіалу про зіркову школярку.
Нагадаємо, згідно із сюжетом серіалу, Сайрус щоразу вдягала перуку, коли потрібно було перевтілитись у поп-зірку. А в дійсності мала волосся каштанового кольору (коли була звичайною дівчинкою Майлі Стюарт). «Ви знаєте чоловіків, вони складно сприймають побідні речі. Я ж вирішила, що залишатимусь Ханною назавжди», – жартує співачка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here