Меган Маркл – герцогиня Сассекська та ікона стилю

0
682

Перший королівський тур до Нової Зеландії, Австралії, Фіджі та королівства Тонги – більш ніж 76 змінених образи, часом навіть по кілька на день. Новоспечена британська герцогиня не лише долучилась до списку претендентів на британський трон, але й стала модною іконою для усіх шанувальників королівської сім’ї.
Усе просто, Меган Маркл вдягає яку-небудь річ – люди її купують. Не дивно, що до першої офіційної подорожі герцогині найвпливовіші модні бренди світу зайнялись створенням її «виїзного» гардеробу. Сорочки, літні сукні, блейзери та кросівки бодай раз одягнені на камеру, вмить змітались із полиць бутиків.

Тим не менш, колишня акторка не поспішає брати участь у такій відвертій рекламній кампанії. Дівчина ретельно підбирає своє вбрання, акцентуючи увагу на якості матеріалів, зручності крою та екологічності виробництва. Подейкують, її стиліст та близький друг Марклі надає перевагу певним модним брендам стратегічно.

Взуття від «Rothys» із переробленого пластику, одяг із веганських матеріалів від Стелли МакКартні, «екологічний» лейбл «Reformation» – такими стильними рішеннями Меган Маркл свідомо пропагує ціннісний аспект у виборі виробника одягу. Відповідно, неабияку авторитетність у світі моди герцогиня перенаправила у русло чергового соціального проекту, спрямованого на підтримку екологічно свідомих брендів.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here