Міланський тиждень моди: п’ять трендів весни

0
1238

Крокує повним ходом Міланський тиждень моди. Разом із показами високого стилю, до звичних буднів поступово вкоріняються нові тренди. Манекенниці як передвісники тенденцій майже сформували картину прийдешнього сезону. Тижні моди підходять до завершення: Париж, Лондон та Нью-Йорк уже позаду. Відтак, саме час виокремити основні елементи, які варто додати до гардеробу весною.
Перше – габаритні окуляри. Ще минулоріч такий тренд успішно заявив про себе у контексті вуличного стилю. Чи не кожний фешн-блогер вважав за обов’язок донести до своїх послідовників течію із минулого. Кажете, 90-ті повертаються? Сьогодні кутюр’є спробували зайти глибше – до самих витоків сучасного стилю. Тобто, до далеких 60-тих. Своєрідним першовідкривачем став бренд Mocshino.

Уже цієї весни можна сміливо зняти будь-які обмеження на форми та декор сонцезахисних окулярів. Жодних рамок, окрім одного – аксесуар повинен пасувати до форми обличчя. Усе інше є прерогативою власної фантазії.
Друге – капелюхи. Кілька сезонів тому тренд головних уборів зробив лише кілька несміливих кроків та знову повернувся до глибин шафи. Весною 2019-го готуйтесь до більшого – капелюхи чи шапки найбільш дивакуватих форм буквально таки перетворюються на крик моди. Особливо це стосується вушанок та видовжених панамок. Влітку берегтись від сонця стане модно.

Третє – масивні прикраси. Мінімалізм уже віджив своє, що яскраво проілюстрував Міланський тиждень моди. Так, дрібні прикраси назавжди залишаться класикою. Але якщо говорити про стиль, мінімалізм блякне на тлі колоритних тенденцій. Кремезні нагрудні аксесуари, ланцюги та надто помітні шипи, декоровані «вуха» – усе окремо чи у єдиному образі. Відтепер аутфіт одним акцентом не обійдеться.
Четверте – кольори та принт. Яскрава геометрія, райдужна полоска та «стримані» кислотні відтінки вперто вириваються до трендових лідерів сезону. Якщо колись усі боялись «виглядати як занавіска», зараз мода стала ще епатажнішою. Одним яскравим елементом нікого не здивуєш. Стиль: це не вдале поєднання непоєднуваного, а впевнений експеримент. Головне: відчувати себе комфортно у власному образі. Усе інше – справа смаків та компетентності.

П’яте – тілесне тло. Для тих, хто вважає класику за показник смаку, цей сезон теж підготував щось особливе. Тілесний колір стане чудовим рішенням і на щодень, і до червоного хідника. Навіть цілковито без допоміжних елементів та кольорів образ виглядатиме довершеним. Відтепер total look зовсім не чорний, як прийнято вважати. Радше навпаки – весною варто уникати чорного. Що цікаво, монотонний аутфіт стосується будь-якого із трендових відтінків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here