Модна та стильна донька Полякової розповіла про головний тренд одягу цього літа

0
1323

14-річна донька головної Супербілявки України ще та модниця. Маша Полякова, не зважаючи на свій юний вік, вже має непогане відчуття моди та стилю і, як заведено серед сучасних підлітків, охоче розповідає про це у своєму Instagram. Молода красуня на собі продемонструвала головний тренд літа 2019, а саме – велосипедки.
У свої 14 дівчинка має розкішне довге волосся, яке відрощувала ще з народження, довгі ноги, як у своєї зіркової мами, і, як бачимо, природну харизму та бажання удосконалюватись. Відомо, що цього літа Маша навіть була у модельному таборі Алли Костромічової, де навчалася основам моделювання.
“Наймодніші велосипедики в цьому сезоні мені подобається носити зі шкільним піджаком, а як носите їх ви?” – пише дівчинка під новим фото у своєму Instagram. Велосипедки ідеально “сіли” на фігуру дівчинки, підкресливши усі її переваги.


“Гарна і приємна дівчинка”, “Маша, ти така крута”, “Дуже класно виглядаєш”, “Вся в матусю”, “Леді, ви розкішна”, “Дуже гарно! Найкраща”, “Бомбастично виглядаєш” – пишуть підписники Маші у коментарях під знімком.
Скоріше за все, Маша піде шляхом своєї зіркової мами і подасться у шоу-бізнес. Дівчинка вже робить перші кроки до великої сцени, навчаючись у відомій вокальній студії. Оля Полякова по максимуму підтримує доньку, відомо, що у них дуже близькі й дружні стосунки.


На своїй сторінці у Instagram дівчинка нерідко розповідає про модні тренди та показує свої варіанти стильних бюджетних луків. У 14 років Маша вже має власну аудиторію шанувальників і, звісно, хейтерів, це мотивує старшу доньку Олі Полякової ще більше розвиватися та працювати над собою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here